Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Stal Rzeszów
Avia Świdnik
1:1
Unia Tarnów
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Motor Lublin
Wisła Sandomierz
0:1
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Spartakus Daleszyce
Resovia Rzeszów
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim
0:4
Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
3:0
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
0:0
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
0:5
NKP Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
Unia Tarnów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:1
JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm
1:2
Wiślanie Jaśkowice
Wisła Sandomierz
2:0
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
2:1
Motor Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
1:1
Motor Lublin
Unia Tarnów
3:2
Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz
0:1
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
0:2
Resovia Rzeszów
Spartakus Daleszyce
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
1:2
Stal Rzeszów
NKP Podhale Nowy Targ
3:3
Spartakus Daleszyce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Podlasie Biała Podlaska
3:1
JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik
1:2
Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Wisła Sandomierz
Resovia Rzeszów
2:1
Unia Tarnów
Motor Lublin
5:0
Karpaty Krosno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
JKS Jarosław
1:4
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
5:1
Karpaty Krosno
Soła Oświęcim
3:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów
0:4
Motor Lublin
Chełmianka Chełm
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Trzebinia/Siersza
4:1
NKP Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce
2:0
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:3*
Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
4:4
Wisła Sandomierz
Resovia Rzeszów
2:1
Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno
4:1
Unia Tarnów
Motor Lublin
4:1
JKS Jarosław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
2:2
Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Resovia Rzeszów
Chełmianka Chełm
1:0
Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice
3:0
NKP Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów
1:0
Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce
1:3
Motor Lublin
JKS Jarosław
1:1
Karpaty Krosno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Wiślanie Jaśkowice
NKP Podhale Nowy Targ
1:2
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
3:0
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
1:2
Soła Oświęcim
Unia Tarnów
3:2
JKS Jarosław
Motor Lublin
5:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:0
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim
6:0
Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
Spartakus Daleszyce
3:1
Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
6:4
Spartakus Daleszyce
NKP Podhale Nowy Targ
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
1:2
Soła Oświęcim
Avia Świdnik
1:1
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0:0
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów
2:2
MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin
3:0
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice
5:1
Karpaty Krosno
Soła Oświęcim
3:0
Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza
3:0
JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów
2:0
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
2:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno
3:2
Wisła Sandomierz
Unia Tarnów
2:0
Wiślanie Jaśkowice
JKS Jarosław
0:1
Soła Oświęcim
Resovia Rzeszów
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin
1:0
Chełmianka Chełm
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:3
Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice
4:2
JKS Jarosław
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Avia Świdnik
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Motor Lublin
Chełmianka Chełm
1:0
Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz
1:0
Unia Tarnów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Soła Oświęcim
JKS Jarosław
0:2
Wisła Sandomierz
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia Rzeszów
1:0
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów
1:3
Chełmianka Chełm
Motor Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce
1:4
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz
2:0
Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
0:4
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Unia Tarnów
Chełmianka Chełm
3:0
JKS Jarosław
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
3:0
Soła Oświęcim
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:2
Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Wisła Sandomierz
JKS Jarosław
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
1:1
Avia Świdnik
Resovia Rzeszów
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce
0:2
Chełmianka Chełm
Motor Lublin
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:0
NKP Podhale Nowy Targ
MKS Trzebinia/Siersza
1:2
Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim
1:1
Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Krosno
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów
0:0
Avia Świdnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
0:0
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:2
MKS Trzebinia/Siersza
Chełmianka Chełm
3:0
Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz
0:2
Wiślanie Jaśkowice
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:1
Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
3:0
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Chełmianka Chełm
Unia Tarnów
1:3
NKP Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim
0:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
2:1
Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce
0:0
Avia Świdnik
JKS Jarosław
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno
0:3
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
5:1
MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Rzeszów
1:1
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:3
Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Unia Tarnów
Motor Lublin
1:0
Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm
1:1
Wisła Sandomierz
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
JKS Jarosław
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Spartakus Daleszyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
2:5
Resovia Rzeszów
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
JKS Jarosław
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów
1:2
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
1:1
Motor Lublin
Soła Oświęcim
0:3
Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
4:0
Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:2
Chełmianka Chełm
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Soła Oświęcim
Karpaty Krosno
0:2
Stal Rzeszów
Motor Lublin
4:4
Unia Tarnów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
Unia Tarnów
3:0
Karpaty Krosno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno
0:1
JKS Jarosław
NKP Podhale Nowy Targ
4:0
Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik
2:1
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów
0:5
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
4:1
MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin
5:0
Spartakus Daleszyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim
0:1
Resovia Rzeszów
MKS Trzebinia/Siersza
1:2
Motor Lublin
Spartakus Daleszyce
0:1
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Avia Świdnik
JKS Jarosław
2:0
Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:0
Wiślanie Jaśkowice
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
2:0
Wisła Sandomierz
JKS Jarosław
2:1
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
1:3
MKS Trzebinia/Siersza
Avia Świdnik
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
3:2
Spartakus Daleszyce
Motor Lublin
3:0
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
4:3
Motor Lublin
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów
1:4
Avia Świdnik
Soła Oświęcim
1:3
Karpaty Krosno
MKS Trzebinia/Siersza
0:0
Unia Tarnów
Spartakus Daleszyce
2:0
JKS Jarosław
Wisła Sandomierz
0:3
Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Podlasie Biała Podlaska
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
0:0
Chełmianka Chełm
Unia Tarnów
4:0
Soła Oświęcim
Motor Lublin
0:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce
0:1
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
3:0
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:3
NKP Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
0:2
Motor Lublin
Soła Oświęcim
1:1
JKS Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
3:0
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów
0:2
Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia/Siersza
1:2
Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce
2:0
Soła Oświęcim
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska
4:3
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
0:0
Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
2:0
Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:3
Resovia Rzeszów
Soła Oświęcim
4:1
MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Karpaty Krosno
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
5:1
Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
0:1
JKS Jarosław
Stal Rzeszów
2:5
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:1
Stal Rzeszów
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Wiślanie Jaśkowice
JKS Jarosław
2:1
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów
4:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów
4:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce
4:0
Wisła Sandomierz
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
3:2
Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Soła Oświęcim
NKP Podhale Nowy Targ
1:3
Resovia Rzeszów
Wisła Sandomierz
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Unia Tarnów
Stal Rzeszów
5:1
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
1:1
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
JKS Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości