zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystry Nowe Bystre
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Łapsze Niżne
2:4
Babia Góra Lipnica Wielka
Skalni Zaskale
0:1
Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów
0:1
Granit Czarna Góra
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Gorc Ochotnica
Lepietnica Klikuszowa
2:4
Wiatr Ludźmierz
NKP II Podhale Nowy Targ
1:2
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
4:5
Lepietnica Klikuszowa
NKP II Podhale Nowy Targ
1:2
Gorc Ochotnica
Orkan Raba Wyżna
7:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Lubań Tylmanowa
0:1
Bystry Nowe Bystre
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
KS Łapsze Niżne
Granit Czarna Góra
2:2
Skalni Zaskale
Wiatr Ludźmierz
5:3
Jordan Jordanów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
3:3
Orkan Raba Wyżna
KS Łapsze Niżne
1:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Skalni Zaskale
1:3
Wiatr Ludźmierz
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:3
Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów
5:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Bystry Nowe Bystre
0:2
Granit Czarna Góra
Lepietnica Klikuszowa
6:2
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Lepietnica Klikuszowa
Gorc Ochotnica
2:3
KS Łapsze Niżne
Granit Czarna Góra
5:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Skalni Zaskale
Orkan Raba Wyżna
5:0
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Jordan Jordanów
Wiatr Ludźmierz
5:0
Bystry Nowe Bystre
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
6:1
Gorc Ochotnica
Skalni Zaskale
0:3
Wierchy Rabka Zdrój
Bystry Nowe Bystre
2:2
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Łapsze Niżne
1:4
Orkan Raba Wyżna
Lubań Tylmanowa
1:1
Granit Czarna Góra
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:3
Wiatr Ludźmierz
Jordan Jordanów
6:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łapsze Niżne
2:7
Lepietnica Klikuszowa
Babia Góra Lipnica Wielka
4:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Orkan Raba Wyżna
1:2
Granit Czarna Góra
Gorc Ochotnica
3:5
Jordan Jordanów
Wierchy Rabka Zdrój
5:1
Bystry Nowe Bystre
Wiatr Ludźmierz
5:1
Lubań Tylmanowa
NKP II Podhale Nowy Targ
3:1
Skalni Zaskale
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
1:1
Orkan Raba Wyżna
Lubań Tylmanowa
2:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Jordan Jordanów
2:2
KS Łapsze Niżne
Skalni Zaskale
7:1
Gorc Ochotnica
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
Bystry Nowe Bystre
1:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Granit Czarna Góra
1:0
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
3:3
Bystry Nowe Bystre
Lepietnica Klikuszowa
3:1
Jordan Jordanów
NKP II Podhale Nowy Targ
1:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Babia Góra Lipnica Wielka
5:0
Granit Czarna Góra
KS Łapsze Niżne
3:1
Skalni Zaskale
Orkan Raba Wyżna
1:3
Wiatr Ludźmierz
Wierchy Rabka Zdrój
1:5
Lubań Tylmanowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
4:1
Lepietnica Klikuszowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska
6:0
Gorc Ochotnica
Granit Czarna Góra
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
Wiatr Ludźmierz
4:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa
3:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
1:6
Orkan Raba Wyżna
Bystry Nowe Bystre
0:2
KS Łapsze Niżne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
2:2
Bystry Nowe Bystre
KS Łapsze Niżne
4:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wierchy Rabka Zdrój
4:0
Wiatr Ludźmierz
Gorc Ochotnica
0:4
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Jordan Jordanów
4:0
Skalni Zaskale
NKP II Podhale Nowy Targ
0:7
Granit Czarna Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:1
Lepietnica Klikuszowa
Granit Czarna Góra
4:3
Gorc Ochotnica
Wiatr Ludźmierz
2:6
NKP II Podhale Nowy Targ
Babia Góra Lipnica Wielka
2:4
Wierchy Rabka Zdrój
Skalni Zaskale
3:1
Orkan Raba Wyżna
Lubań Tylmanowa
3:0
KS Łapsze Niżne
Bystry Nowe Bystre
3:2
Jordan Jordanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
0:3
Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale
2:4
Bystry Nowe Bystre
Orkan Raba Wyżna
4:1
Wierchy Rabka Zdrój
Lepietnica Klikuszowa
0:2
Lubań Tylmanowa
KS Łapsze Niżne
2:2
Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:1
Skalni Zaskale
Lubań Tylmanowa
5:1
Jordan Jordanów
Bystry Nowe Bystre
2:4
Orkan Raba Wyżna
Wierchy Rabka Zdrój
1:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Granit Czarna Góra
5:1
Lepietnica Klikuszowa
Wiatr Ludźmierz
3:0
KS Łapsze Niżne
Babia Góra Lipnica Wielka
4:4
Gorc Ochotnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
4:0
KS Łapsze Niżne
Gorc Ochotnica
2:2
Wierchy Rabka Zdrój
Orkan Raba Wyżna
2:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
2:1
Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:2
Bystry Nowe Bystre
Granit Czarna Góra
0:4
Jordan Jordanów
Wiatr Ludźmierz
0:3
Lepietnica Klikuszowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
0:3
NKP II Podhale Nowy Targ
KS Łapsze Niżne
1:6
Wierchy Rabka Zdrój
Skalni Zaskale
2:0
Granit Czarna Góra
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:6
Orkan Raba Wyżna
Jordan Jordanów
2:2
Wiatr Ludźmierz
Bystry Nowe Bystre
0:3
Lubań Tylmanowa
Lepietnica Klikuszowa
5:4
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
1:1
KS Łapsze Niżne
Lubań Tylmanowa
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Babia Góra Lipnica Wielka
4:0
Jordan Jordanów
Orkan Raba Wyżna
5:1
Gorc Ochotnica
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Lepietnica Klikuszowa
Granit Czarna Góra
1:1
Bystry Nowe Bystre
Wiatr Ludźmierz
0:1
Skalni Zaskale
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
0:1
Orkan Raba Wyżna
KS Łapsze Niżne
3:2
Gorc Ochotnica
Skalni Zaskale
3:4
Babia Góra Lipnica Wielka
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:2
Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
Bystry Nowe Bystre
0:3
Wiatr Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa
4:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiatr Ludźmierz
0:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra
2:2
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
5:0
KS Łapsze Niżne
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0*
Bystry Nowe Bystre
Gorc Ochotnica
1:5
Lepietnica Klikuszowa
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Skalni Zaskale
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
2:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Lepietnica Klikuszowa
5:0
KS Łapsze Niżne
Lubań Tylmanowa
1:0
Wiatr Ludźmierz
Granit Czarna Góra
0:3
Orkan Raba Wyżna
Jordan Jordanów
3:0
Gorc Ochotnica
Bystry Nowe Bystre
1:6
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Bystry Nowe Bystre
Orkan Raba Wyżna
3:1
Lepietnica Klikuszowa
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
3:3*
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Gorc Ochotnica
1:3
Skalni Zaskale
KS Łapsze Niżne
4:2
Jordan Jordanów
Wiatr Ludźmierz
2:0
Granit Czarna Góra
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystry Nowe Bystre
3:0*
Gorc Ochotnica
Lubań Tylmanowa
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
Skalni Zaskale
8:2
KS Łapsze Niżne
Wiatr Ludźmierz
0:3
Orkan Raba Wyżna
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
2:3
Lepietnica Klikuszowa
Granit Czarna Góra
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łapsze Niżne
4:3
Bystry Nowe Bystre
Orkan Raba Wyżna
7:2
Jordan Jordanów
NKP II Podhale Nowy Targ
1:0
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
2:5
Granit Czarna Góra
Lepietnica Klikuszowa
3:6
Skalni Zaskale
Babia Góra Lipnica Wielka
2:0
Wiatr Ludźmierz
Gorc Ochotnica
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Czarna Góra
2:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
3:2
Gorc Ochotnica
Skalni Zaskale
1:2
Jordan Jordanów
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:1
KS Łapsze Niżne
Bystry Nowe Bystre
1:4
Lepietnica Klikuszowa
Babia Góra Lipnica Wielka
3:4
Orkan Raba Wyżna
Wiatr Ludźmierz
3:4
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
2:1
Granit Czarna Góra
NKP II Podhale Nowy Targ
4:0
Wiatr Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa
3:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Łapsze Niżne
0:4
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
1:0
Skalni Zaskale
Jordan Jordanów
2:1
Bystry Nowe Bystre
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Czarna Góra
0:3
KS Łapsze Niżne
Lubań Tylmanowa
2:1
Lepietnica Klikuszowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:2
Jordan Jordanów
Bystry Nowe Bystre
0:5
Skalni Zaskale
Babia Góra Lipnica Wielka
1:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
3:2
Orkan Raba Wyżna
Wiatr Ludźmierz
0:3*
Gorc Ochotnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorc Ochotnica
3:5
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Łapsze Niżne
4:3
Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale
5:3
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Orkan Raba Wyżna
5:0
Bystry Nowe Bystre
Jordan Jordanów
0:2
Lubań Tylmanowa
Lepietnica Klikuszowa
2:0
Granit Czarna Góra
NKP II Podhale Nowy Targ
0:3*
Wierchy Rabka Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości