Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
0:3
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
13:1
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
3:2
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
9:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
11:2
Puławiak Puławy
Avia Świdnik
8:0
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:1
Puławiak Puławy
Lublinianka Lublin
0:13
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
1:2
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:9
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
10:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:1
Widok Lublin
Puławiak Puławy
3:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
5:0
Lublinianka Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Wisła Puławy
Motor Lublin
11:0
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:5
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
9:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:3
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
0:4
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
5:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
0:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
5:3
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:1
BKS Lublin
Widok Lublin
4:1
Górnik Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
12:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Puławiak Puławy
2:8
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:0
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
0:11
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
10:1
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
3:1
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:9
Motor Lublin
BKS Lublin
4:0
Górnik Łęczna
Widok Lublin
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Avia Świdnik
Wisła Puławy
3:8
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
1:4
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
3:0
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
2:9
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
5:2
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
1:0
BKS Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:5
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:2
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:5
Motor Lublin
BKS Lublin
7:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Widok Lublin
4:0
Puławiak Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
4:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
2:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
10:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:2
Górnik Łęczna
Motor Lublin
2:1
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:4
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Widok Lublin
Avia Świdnik
4:0
Wisła Puławy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
12:0
Puławiak Puławy
Górnik Łęczna
0:4
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
0:7
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
4:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
5:2
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
5:2
Widok Lublin
Puławiak Puławy
4:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
7:1
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Wisła Puławy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
3:0
Puławiak Puławy
BKS Lublin
7:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:12
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
2:1
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
3:1
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:3
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Lublinianka Lublin
2:4
Widok Lublin
Puławiak Puławy
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
3:1
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
0:8
BKS Lublin
Wisła Puławy
4:2
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
1:5
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Puławiak Puławy
0:5
Motor Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Widok Lublin
BKS Lublin
4:2
Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:1
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
2:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Puławiak Puławy
1:2
Wisła Puławy
Avia Świdnik
1:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
1:5
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:7
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
11:0
Puławiak Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
1:2
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
2:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Wisła Puławy
BKS Lublin
4:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Puławiak Puławy
4:3
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
1:1
Widok Lublin
Motor Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
8:4
Lublinianka Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:1
BKS Lublin
Widok Lublin
0:4
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
5:0
Puławiak Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:6
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
2:4
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:8
BKS Lublin
Motor Lublin
6:0
Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:2
Widok Lublin
Avia Świdnik
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:0
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
3:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
9:0
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
3:1
Puławiak Puławy
Widok Lublin
2:8
Motor Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
5:2
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:2
Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:5
BKS Lublin
Motor Lublin
5:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
0:3
Widok Lublin
Avia Świdnik
1:2
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:2
Puławiak Puławy
BKS Lublin
1:4
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
3:2
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
3:1
Avia Świdnik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:7
Avia Świdnik
Motor Lublin
9:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:0
Widok Lublin
Puławiak Puławy
2:6
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
4:1
Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
Wisła Puławy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
9:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
3:3
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:1
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:2
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
0:3
Motor Lublin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
7:1
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
2:5
Widok Lublin
Motor Lublin
6:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
0:2
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
0:2
Avia Świdnik
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:2
Puławiak Puławy
Wisła Puławy
1:5
Motor Lublin
Avia Świdnik
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
0:2
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
4:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lublin
5:0
KS Hetman Zamość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości