Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŚWIT Ćmielów
5:1
Zorza Tempo Pacanów
Gród Wiślica
1:0
GKS Górno
Jawornik Gorzków
2:6
LZS Samborzec
Alit Ożarów
5:2
Spartakus Daleszyce
UKS Baćkowice
0:2
Zryw Zbigniewice
Agricola Łoniów
4:2
OKS Opatów
Baszta Rytwiany
4:2
Nidzica Dobiesławice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
0:7
Zorza Tempo Pacanów
Alit Ożarów
2:4
Baszta Rytwiany
LZS Samborzec
6:0
ŚWIT Ćmielów
GKS Górno
1:3
UKS Baćkowice
Zryw Zbigniewice
2:1
Jawornik Gorzków
Nidzica Dobiesławice
0:1
Agricola Łoniów
OKS Opatów
1:3
Gród Wiślica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ŚWIT Ćmielów
2:0
Zryw Zbigniewice
Agricola Łoniów
2:1
Alit Ożarów
UKS Baćkowice
3:2
OKS Opatów
Jawornik Gorzków
1:1
GKS Górno
Gród Wiślica
5:3
Nidzica Dobiesławice
Zorza Tempo Pacanów
1:3
LZS Samborzec
Baszta Rytwiany
1:0
Spartakus Daleszyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
3:4
Gród Wiślica
Spartakus Daleszyce
1:1
LZS Samborzec
GKS Górno
0:2
ŚWIT Ćmielów
Zryw Zbigniewice
0:2
Zorza Tempo Pacanów
Nidzica Dobiesławice
6:1
UKS Baćkowice
OKS Opatów
4:2
Jawornik Gorzków
Baszta Rytwiany
3:3
Agricola Łoniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Tempo Pacanów
5:2
GKS Górno
UKS Baćkowice
3:0
Alit Ożarów
LZS Samborzec
8:0
Zryw Zbigniewice
ŚWIT Ćmielów
2:0
OKS Opatów
Jawornik Gorzków
0:2
Nidzica Dobiesławice
Gród Wiślica
1:0
Baszta Rytwiany
Agricola Łoniów
1:1
Spartakus Daleszyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Górno
0:2
LZS Samborzec
OKS Opatów
4:0
Zorza Tempo Pacanów
Agricola Łoniów
0:2
Gród Wiślica
Baszta Rytwiany
5:0
UKS Baćkowice
Spartakus Daleszyce
5:3
Zryw Zbigniewice
Alit Ożarów
1:1
Jawornik Gorzków
Nidzica Dobiesławice
1:5
ŚWIT Ćmielów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ŚWIT Ćmielów
3:1
Alit Ożarów
UKS Baćkowice
1:2
Agricola Łoniów
LZS Samborzec
4:1
OKS Opatów
Zryw Zbigniewice
1:1
GKS Górno
Jawornik Gorzków
3:7
Baszta Rytwiany
Gród Wiślica
5:1
Spartakus Daleszyce
Zorza Tempo Pacanów
4:2
Nidzica Dobiesławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
3:4
Zorza Tempo Pacanów
Spartakus Daleszyce
0:1
GKS Górno
Nidzica Dobiesławice
2:0
LZS Samborzec
OKS Opatów
3:1
Zryw Zbigniewice
Gród Wiślica
4:2
UKS Baćkowice
Agricola Łoniów
9:0
Jawornik Gorzków
Baszta Rytwiany
3:0
ŚWIT Ćmielów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŚWIT Ćmielów
7:0
Agricola Łoniów
GKS Górno
1:2
OKS Opatów
Zorza Tempo Pacanów
1:4
Baszta Rytwiany
UKS Baćkowice
2:3
Spartakus Daleszyce
LZS Samborzec
0:1
Alit Ożarów
Zryw Zbigniewice
0:1
Nidzica Dobiesławice
Jawornik Gorzków
2:4
Gród Wiślica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
4:2
Zryw Zbigniewice
Baszta Rytwiany
1:3
LZS Samborzec
UKS Baćkowice
1:1
Jawornik Gorzków
Nidzica Dobiesławice
0:1
GKS Górno
Gród Wiślica
1:3
ŚWIT Ćmielów
Agricola Łoniów
2:2
Zorza Tempo Pacanów
Spartakus Daleszyce
0:1
OKS Opatów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Górno
5:1
Alit Ożarów
ŚWIT Ćmielów
2:1
UKS Baćkowice
Jawornik Gorzków
1:3
Spartakus Daleszyce
Zorza Tempo Pacanów
2:6
Gród Wiślica
LZS Samborzec
5:1
Agricola Łoniów
Zryw Zbigniewice
0:3
Baszta Rytwiany
OKS Opatów
1:3
Nidzica Dobiesławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
0:1
OKS Opatów
Spartakus Daleszyce
3:0
Nidzica Dobiesławice
UKS Baćkowice
2:1
Zorza Tempo Pacanów
Jawornik Gorzków
4:0
ŚWIT Ćmielów
Gród Wiślica
4:3
LZS Samborzec
Agricola Łoniów
0:0
Zryw Zbigniewice
Baszta Rytwiany
1:1
GKS Górno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Górno
1:2
Agricola Łoniów
ŚWIT Ćmielów
6:0
Spartakus Daleszyce
Zryw Zbigniewice
1:2
Gród Wiślica
Nidzica Dobiesławice
3:2
Alit Ożarów
OKS Opatów
2:2
Baszta Rytwiany
Zorza Tempo Pacanów
4:7
Jawornik Gorzków
LZS Samborzec
3:1
UKS Baćkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
- : -
Alit Ożarów
Nidzica Dobiesławice
- : -
Baszta Rytwiany
OKS Opatów
- : -
Agricola Łoniów
GKS Górno
- : -
Gród Wiślica
Zryw Zbigniewice
- : -
UKS Baćkowice
LZS Samborzec
- : -
Jawornik Gorzków
Zorza Tempo Pacanów
- : -
ŚWIT Ćmielów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Baćkowice
- : -
GKS Górno
ŚWIT Ćmielów
- : -
LZS Samborzec
Jawornik Gorzków
- : -
Zryw Zbigniewice
Gród Wiślica
- : -
OKS Opatów
Zorza Tempo Pacanów
- : -
Spartakus Daleszyce
Agricola Łoniów
- : -
Nidzica Dobiesławice
Baszta Rytwiany
- : -
Alit Ożarów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości