zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwierzyniecki KS Kraków
Pauza
Orzeł Piaski Wielkie
Pauza
Orlęta Rudawa
4:8
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
1:7
Radziszowianka Radziszów
Świt Krzeszowice
4:3
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rudawa
2:9
Zwierzyniecki KS Kraków
Radziszowianka Radziszów
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
7:2
Cedronka Wola Radziszowska
Świt Krzeszowice
2:0
Podgórze Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
Pauza
Orlęta Rudawa
Pauza
Podgórze Kraków
3:3
Gajowianka Gaj
Cedronka Wola Radziszowska
2:3
Świt Krzeszowice
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Zwierzyniecki KS Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Orlęta Rudawa
0:9
Radziszowianka Radziszów
Gajowianka Gaj
1:0
Świt Krzeszowice
Cedronka Wola Radziszowska
3:0
Zwierzyniecki KS Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
6:0
Podgórze Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Rudawa
Podgórze Kraków
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
Pauza
Zwierzyniecki KS Kraków
3:2
Świt Krzeszowice
Radziszowianka Radziszów
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Gajowianka Gaj
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwierzyniecki KS Kraków
Pauza
Gajowianka Gaj
Pauza
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Podgórze Kraków
4:3
Orlęta Rudawa
Cedronka Wola Radziszowska
2:7
Radziszowianka Radziszów
Świt Krzeszowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
Świt Krzeszowice
Pauza
Orzeł Piaski Wielkie
Pauza
Zwierzyniecki KS Kraków
3:1
Radziszowianka Radziszów
Gajowianka Gaj
7:0
Orlęta Rudawa
Podgórze Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
Pauza
Zwierzyniecki KS Kraków
Pauza
Radziszowianka Radziszów
Pauza
Podgórze Kraków
6:1
Cedronka Wola Radziszowska
Orlęta Rudawa
4:5
Orzeł Piaski Wielkie
Gajowianka Gaj
5:2
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rudawa
Pauza
Gajowianka Gaj
2:3
Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie Jaśkowice
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
Radziszowianka Radziszów
3:1
Świt Krzeszowice
Podgórze Kraków
3:4
Zwierzyniecki KS Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków
Pauza
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Zwierzyniecki KS Kraków
4:0
Gajowianka Gaj
Cedronka Wola Radziszowska
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
Świt Krzeszowice
5:0
Orlęta Rudawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
Pauza
Gajowianka Gaj
Pauza
Orlęta Rudawa
0:10
Wiślanie Jaśkowice
Radziszowianka Radziszów
3:0*
Podgórze Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Zwierzyniecki KS Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości