Wypowiedzi po meczu z Podhalem

Wypowiedzi po zwycięstwie 2-1 (1-1) Wisły nad Podhalem Nowy Targ.

Jarosław Pacholarz (trener Wisły Sandomierz):
- Chcę pogratulować swoim zawodnikom walki i zaangażowania, bo tym właśnie wyszarpaliśmy zwycięstwo. Z przebiegu meczu wydaje mi się, że remis byłby wynikiem najbardziej sprawiedliwym. To jednak do nas w jednej z ostatnich akcji uśmiechnęło się szczęście. Nasze kontry siały popłoch w szeregach obronnych rywala. Przestrzegałem też przed stałymi fragmentami Podhala, ale nie ustrzegliśmy się błędu. W drugiej połowie, wiedząc, że Podhale będzie atakować, skupiliśmy się na mądrej grze w defensywie i szukaniu szans w kontratakach. Jeden z nich dał nam tak długo oczekiwane zwycięstwo. Wygrana bardzo nas cieszy, bo dawno nie poznaliśmy smaku zwycięstwa. Jest duża ulga. Czekaliśmy na to wyjazdowe zwycięstwo. Po tej wygranej morale zespołu na pewno wzrośnie.

Tomasz Kulawik (trener Podhala Nowy Targ): - Kuriozalny mecz w naszym wykonaniu. Przeciwnik stworzył sobie trzy sytuacje i zdobył dwa gole, po naszych prostych błędach. A nam po raz kolejny zabrakło poprawnych wyborów w ofensywie.

źródło: własne / Echo Dnia / SportowePodhale.pl