Wiślacy wrócili do zajęć

Piłkarze Wisły wznowili treningi po kilkutygodniowej przerwie. Zajęcia odbyły się na murawie stadionu w Sokolnikach. Stawiło się 19 zawodników.

Ćwiczenia, pod nieobecność trenera Jarosława Pacholarza, który przebywa na konferencji, poprowadził asystent - Daniel Beszczyński.

Obecni byli powracający z wypożyczeń - Mateusz Strąk (Sokół Sokolniki) i Karol Szustak (Alit Ożarów). Z drużyną ćwiczył też Stanisław Wierzgacz, który wzmocni rywalizację w bramce.

Trening piłkarze rozpoczęli od rozgrzewki wokół boiska. Następnie były ćwiczenia z piłkami. Prawie półtoragodzinny trening zakończyła gra w dziadka.

Sandomierzanie w Sokolnikach będą gościć do około 20 lipca. Na ten dzień planowane jest zakończenie prac nad murawą przy Koseły.

Kadra Wisły na pierwszym treningu:

Bramkarze: Patryk Drzymała, Damian Pietrasik, Mateusz Strąk, Stanisław Wierzgacz.

Obrońcy: Daniel Beszczyński, Daniel Chorab, Kacper Górski, Dawid Korona, Krystian Maruszczak, Bartosz Szymański, Maciej Ziółek.

Pomocnicy: Andrij Nikanowycz, Jarosław Piątkowski, Hubert Siepierski, Marcin Sudy, Karol Szustak, Patryk Tur.

Napastnicy: Arkadiusz Drapsa, Jakub Łata.