Weekend wypożyczonych

Trzech spośród pięciu wypożyczonych piłkarzy Wisły zagrało w miniony weekend. Do udanych swoje występy mogą zaliczyć Patryk Tur, który zdobył gola dającego remis Stali Gorzyce oraz Arkadiusz Kosno, asystując przy bramce w wygranym meczu Alitu Ożarów.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zdobył pierwszy komplet punktów w meczu wyjazdowym w sezonie. Ostrowczanie wygrali 3-0 (1-0) z Sołą Oświęcim. Damian Pietrasik oglądał mecz z ławki rezerwowych. Drużyna KSZO zajmuje 6. lokatę w tabeli.

Alit Ożarów pozostaje niepokonany na własnym obiekcie. Piłkarze z Ożarowa zwyciężyli 2-1 (1-1) GKS Nowiny. Przy jednym z trafień asystował Arkadiusz Kosno, który ponadto rozegrał pełne 90 minut. Alit pozostał na drugim miejscu.

Stal Gorzyce wywalczyła pierwszy punkt w rozgrywkach. "Stalowcy" zremisowali 1-1 (0-1) z Przełomem Besko. Remis uratowała bramka Patryka Tura z 84. minuty. Tur rozegrał cały mecz, a Karol Szustak opuścił boisko w 62. minucie. Stal wskoczyła na przedostatnie miejsce.

LZS Samborzec pozostaje bez punktu zdobytego na własnym boisku. LZS przegrał 2-5 (1-3) z GKS Rudki. W kadrze na to spotkanie nie znalazł się Bartosz Szymański, dla którego był to ostatni mecz pauzy za czerwoną kartkę. Samborzecki zespół zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli.