Weekend wypożyczonych

Piłkarze Puszczy Niepołomice odnotowali czwarty z rzędu mecz bez wygranej. Natomiast "odblokowała" się Klimontowianka Klimontów, a Wisła Annopol nadal próbuje powrócić na pozycję lidera.

Zespół Puszczy mimo gorszego okresu nie spada poniżej 15. miejsca. Ekipa z Adrianem Gębalski w składzie (rozegrał całą pierwszą połowę) przegrała 2-3 (0-0) z Siarką Tarnobrzeg.

Klimontowianka, po dwóch porażkach na wyjeździe, wygrała 1-0 (1-0) u siebie z Alitem Ożarów. Grzegorz Rzeszutek w zespole gospodarzy rozegrał cały mecz. Klimontowianka utrzymuje ósmą lokatę.

Niepokonana w tym roku Wisła Annopol rozgromiła 6-0 (1-0) na wyjeździe Błękit Cyców. Grzegorz Zimoląg przebywał na murawie przez całe spotkanie. Wiślacy utrzymują stratę trzech punktów do lidera - Polesia Kock.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

II liga
Siarka Tarnobrzeg 3-2 Puszcza Niepołomice
Adrian Gębalski - do 46. minuty.

IV liga
Klimontowianka Klimontów 1-0 Alit Ożarów
Grzegorz Rzeszutek - cały mecz.

Klasa okręgowa: Lublin
Błękit Cyców 0-6 Wisła Annopol
Grzegorz Zimoląg - cały mecz.