Weekend wypożyczonych

W miniony weekend pięciu piłkarzy wypożyczonych z Wisły pojawiło się na boiskach meczów ligowych. Przy jednej z bramek Stali Gorzyce asystował Patryk Tur.

Alit Ożarów z Arkadiuszem Kosno w składzie, wygrał 2-0 (2-0) z Hetmanem Włoszczowa. Ożarowianie na własnym obiekcie dotychczas przegrali raz. Kosno przeciwko Hetmanowi rozegrał 90 minut. Drużyna Alitu awansowała o jedno "oczko" - 8. miejsce.

Sokół Sokolniki dzielnie walczy o awans ze Stalą Gorzyce. Piłkarze Rafał Kodyry zwyciężyli 4-0 (2-0) Słowianina Grębów. Jakub Kwiecień przebywał na boisku przez godzinę. Został ukarany żółtą kartką, a zmienił go Bartosz Szymański. Mateusz Michalski i Krystian Maruszczak nie znaleźli się w składzie meczowym. Sokół jest drugi, ze stratą dwóch punktów do prowadzącej Stali.

Piłkarze Stali Gorzyce zanotowali siódmą z rzędu wygraną, pokonując 5-0 (2-0) Górnovię Górno. Patryk Tur, który rozegrał całe spotkanie, asystował przy jednym z goli. Stal pozostaje liderem rozgrywek.

Stal Kunów zremisowała 1-1 (0-1) z niżej sklasyfikowanym GKS Rudki. Damian Pietrasik strzegł bramki kunowian przez pełne 90 minut. Stal spadła na 7. lokatę.