Weekend wypożyczonych

Ładny gol Patryka Tura z rzutu wolnego uratował Stal Gorzyce przed niespodzianką. Sokół Sokolniki ponownie wygrał. Przy jednej z bramek asystował Jakub Kwiecień.

Słaby początek rundy wiosennej zanotowali piłkarze Alitu Ożarów, przegrywając 0-2 (0-1) z GKS Nowiny. W szeregach Alitu 84 minuty rozegrał Arkadiusz Kosno. Ożarowianie utrzymali 9. miejsce w tabeli.

Sokół Sokolniki wygrał 3-1 (3-1) niepokonany od ośmiu spotkań LZS Ździary. Jakub Kwiecień asystował przy jednej bramce. Pomocnik rozegrał całe spotkanie. W 70. minucie na plac gry wszedł Bartosz Szymański. Krystian Maruszczak i Mateusz Michalski znaleźli się poza kadrą meczową. Sokół nadal pozostaje wiceliderem.

Zespół Stali Gorzyce, za sprawą gola Patryka Tura z rzutu wolnego, wygrał 1-0 (0-0) z ostatnim w tabeli KP Zarzecze. Tur opuścił boisko w 88. minucie. Stal przewodzi tabeli ligowej.

Stal Kunów wygrała 6-0 (5-0) z jednym z outsiderów ligi Polanami Pierzchnica. Damian Pietrasik rozegrał pełne 90 minut. Kunowianie nie zmienili pozycji w tabeli - pozostają na 6. miejscu.