Weekend wypożyczonych

W miniony weekend wypożyczeni piłkarze Wisły zanotowali spokojne występy. Prawie wszyscy rozegrali po 90 minut.

Czwarte z rzędu zwycięstwo wywalczyli piłkarze Czarnych Połaniec. W wygranym 1-0 (0-0) meczu wyjazdowym z Nidą Pińczów wystąpił Paweł Bażant, który też w pierwszej połowie został ukarany żółtą kartką. Połaniecki zespół utrzymał czwartą lokatę w ligowej tabeli.

Alit Ożarów zremisował 1-1 (0-0) z niżej notowaną Kamienną Brody. Pełne 90 minut rozegrał Arkadiusz Kosno. Natomiast Patryk Świrk znalazł się poza kadrą. Alit pozostał na 6. miejscu.

Sokół Sokolniki mimo przegranej 0-7 (0-2) ze Stalą II Stalowa Wola, utrzymał pozycję lidera. Cały mecz rozegrali Karol Szustak i Bartosz Szymański. Jakub Kwiecień opuścił plac gry po pierwszej połowie. Poza kadrą meczową znalazł się Krystian Maruszczak.

Najwyższe w sezonie zwycięstwo odniosła Stal Kunów, która rozgromiła 6-0 (1-0) Zenit Chmielnik. Damian Pietrasik przebywał na boisku przez cały mecz. Kunowianie pozostali na 9. miejscu.