Weekend wypożyczonych

Kolejny bramkowy rekord pobił Sokół Sokolniki, który zwyciężył 13-0 (6-0) San Kłyżów. Dwie bramki strzelił Jakub Kwiecień. Asystę w tym spotkaniu zaliczył Karol Szustak. W meczu Alitu przy bramce asystował Patryk Świrk.

Powiększa się passa meczów bez wygranej Czarnych Połaniec. Piłkarze Piotra Mazurkiewicza przegrali u siebie 0-2 (0-0) z  liderem - Neptunem Końskie. Przez 90 minut grał Paweł Bażant. Czarni przesunęli się na 5. miejsce.

Pozytywy płyną z gry Alitu Ożarów, którzy nie przegrali czwartego spotkania z rzędu. Ożarowianie, z Arkadiuszem Kosno i Patrykiem Świrkiem w składzie, wygrali 4-1 (1-1) z Nidą Pińczów. Świrk asystował przy pierwszym golu Alitu. Kosno rozegrał 33 minuty, a Świrk 65 minut. Alit awansował na 10. lokatę.

Sokół Sokolniki nie oddaje prowadzenia. Drużyna Rafała Kodyry ograła 13-0 (6-0) San Kłyżów. Dwa trafienia zaliczył Jakub Kwiecień (jedno z rzutu karnego). Całą pierwszą połowę rozegrał Karol Szustak, a wspomniany Kwiecień opuścił boisko w 64. minucie. Sokół "okupuje" szczyt tabeli.

Po raz trzeci w sezonie piłkarze Stali Kunów musieli uznać wyższość przeciwnika. Tym razem Stal przegrała 0-1 (0-0) z ostatnim w tabeli OKS Opatów. Damian Pietrasik spędził mecz na ławce rezerwowych. Porażka zdegradowała Stal na 8. miejsce.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Czarni Połaniec 0-2 Neptun Końskie
Paweł Bażant - cały mecz.

Alit Ożarów 4-1 Nida Pińczów
Arkadiusz Kosno - 33 minuty.
Patryk Świrk - 65 minut, asysta.

Klasa okręgowa
Sokół Sokolniki 13-0 San Kłyżów
Jakub Kwiecień - 64 minuty, dwa gole.
Krystian Maruszczak - cały mecz na ławce rezerwowych.
Karol Szustak - 46 minut, asysta.
Bartosz Szymański - poza kadrą meczową.

OKS Opatów 1-0 Stal Kunów
Damian Pietrasik - cały mecz na ławce rezerwowych.