Weekend wypożyczonych

W miniony weekend swoje mecze wygrali piłkarze Czarnych Połaniec i Stali Kunów. Mecz Sokoła Sokolniki po 29. minutach został przerwany z powodu zdekompletowania drużyny rywali. Wiślacy zagrali we wszystkich spotkaniach.

Czarni Połaniec, po zwycięstwie 4-0 (2-0), zostali liderem świętokrzyskiej IV ligi. Paweł Bażant przebywał na murawie przez całe spotkanie, a w 59. minucie otrzymał żółtą kartkę.

Bez wygranej pozostają zawodnicy Alitu Ożarów, którzy tym razem przegrali 0-3 (0-3) na własnym stadionie z GKS-em Nowiny. Arkadiusz Kosno rozegrał pierwszą połowę, a Patryk Świrk został zmieniony po godzinie gry. Ożarowianie spadli na 15. miejsce w tabeli.

Mecz Sokoła Sokolniki z KP Zarzecze został przerwany już w 29. minucie, kiedy to zdekompletowana została drużyna z Zarzecza. Do 22. minuty Sokół wygrywał 8-0, w tym dwa trafienia były autorstwa Karola Szustaka. W składzie wyjściowym znaleźli się Szustak, Jakub Kwiecień i Bartosz Szymański. Na ławce rezerwowych przesiedział Krystian Maruszczak. Klub czeka na decyzję o przyznaniu walkowera.

Stal Kunów pewnie pokonała 5-1 (2-0) Polan Pierzchnica. W bramce Stali przez 90 minut stał Damian Pietrasik. Dzięki wygranej Stal przesunęła się na 5. lokatę.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Czarni Połaniec 4-0 Zdrój Busko Zdrój
Paweł Bażant - cały mecz, żółta kartka.

Alit Ożarów 0-3 GKS Nowiny
Arkadiusz Kosno - 46 minut, żółta kartka.
Patryk Świrk - 60 minut.

Klasa okręgowa
Sokół Sokolniki - KP Zarzecze
przerwany w 29. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jakub Kwiecień - cały mecz.
Krystian Maruszczak - cały mecz na ławce rezerwowych.
Karol Szustak - cały mecz, dwa gole.
Bartosz Szymański - cały mecz.

Stal Kunów 5-1 Polanie Pierzchnica
Damian Pietrasik - cały mecz.