Weekend wypożyczonych

Sokół Sokolniki ponownie wygrywa. Alit Ożarów drugi raz z rzędu zremisował. Natomiast Beskid Andrychów utrzymuje złą passę bez zwycięstwa.

Piłkarze Alitu Ożarów zremisowali 2-2 (0-1) z Nidą Pińczów, tracąc bramkę w końcówce meczu. Dla ożarowian był to pierwszy punkt zdobyty wiosną na wyjeździe. Karol Szustak i Jakub Kwiecień rozpoczęli spotkanie w wyjściowym składzie. Szustak opuścił boisko w 88. minucie, Kwiecień rozegrał pełne 90 minut. Arkadiusz Kosno obejrzał mecz z ławki rezerwowych. Remis nic nie zmienił w położeniu Alitu w tabeli ligowej, nadal jest to 13. miejsce.

Beskid Andrychów w ubiegłym tygodniu rozegrał dwa spotkania ligowe. W środę przegrał 1-2 (0-1) z wyżej notowaną Jutrzenką Giebułtów. W tym meczu Maciej Stróżak zaliczył 74 minuty. W drugim - zremisowanym bezbramkowo z Pcimianką Pcim - opuścił plac gry w 90. minucie. Beskid pozostaje na 11. miejscu w tabeli.

Sokół Sokolniki bez problemów poradził sobie z czwartą w tabeli Bukową Jastkowice 5-2 (4-1). Mateusz Strąk po raz kolejny spędził zawody na ławce rezerwowych. Piłkarze Sokoła dalej są liderem rozgrywek.