Weekend wypożyczonych

Za wypożyczonymi wiślakami kolejny weekend zmagań ligowych. Wszyscy zagrali swoje spotkania.

Zespół Alitu Ożarów przełamał złą passę bez zwycięstwa, pokonując u siebie 1-0 (0-0) Neptuna Końskie. Ożarowianie od 40. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce (po dwóch żółtych). Arkadiusz Kosno rozegrał całe spotkanie, a w końcówce dostał żółtą kartkę. Jakub Kwiecień i Karol Szustak na boisko wbiegli kolejno w 85. i 88. minucie. Wygrana pozowliła na powrót Alitu na 10. lokatę.

Beskid Andrychów nie wygrał jeszcze wiosną na wyjeździe. Maciej Stróżak z kolegami z drużyny musieli uznać wyższość Proszowianki Proszowice 0-2 (0-2). Stróżak przebywał na murawie przez pełne 90 minut. Beskid pozostaje na 11. miejscu w tabeli.

Z kolei pierwsze zwycięstwo domowe wiosną zanotował Sokół Sokolniki. Lider rozgrywek pewnie pokonał 4-0 (3-0) LZS Jadachy. Również po raz pierwszy w tym roku cały mecz w bramce rozegrał Mateusz Strąk. Sokół umocnił się na 1. pozycji.