Weekend wypożyczonych

Żaden z wiślaków nie rozegrał swojego pełnego spotkania, a na dodatek żaden zespół, w których występują, nie wygrał.

Alit Ożarów zremisował 1-1 (1-1) u siebie z Pogonią 1945 Staszów. Arkadiusz Kosno rozpoczął mecz z wyjściowym składzie i grał przez 70 minut. Z kolei Jakub Kwiecień i Karol Szustak weszli na boisko na 20 minut. Ożarowianie mimo remisu utrzymali 11. miejsce w tabeli.

Beskid Andrychów zagrał na wyjeździe z sąsiadem z tabeli - Wiślanką Grabie. Mecz zakończył się porażką Beskidu 1-2 (0-0). Piłkarze Wiślanki zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie drugiej połowy spotkania. Napastnik Maciej Stróżak znalazł się w podstawowej jedenastce i rozegrał 85 minut. Andrychowianie utrzymali 10. lokatę.

W klasie okręgowej wiosnę rozpoczął Sokół Sokolniki. Lider rozgrywek poniósł sromotną klęskę, przegrywając 0-3 (0-1) z drużyną z okolic środka tabeli - Pogonią Leżajsk. Warto zaznaczyć, że była to pierwsza porażka Sokoła na własnym stadionie w tym sezonie. Bramkarz Mateusz Strąk spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Sokół pozostaje na szczycie tabeli, jednak z mniejszą przewagą punktową.