Weekend wypożyczonych

Dzisiaj swoje mecze rozegrali też wypożyczeni piłkarze Wisły - Adrian Gębalski, Grzegorz Zimoląg i Grzegorz Rzeszutek, który zdobył gola dla Klimontowianki.

Drugoligowa Puszcza Niepołomice, w której gra Adrian Gębalski zremisowała 1-1 (1-0) z Okocimskim KS Brzesko. Gębalski rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 81. minucie, zmieniając Romana Stepankowa. Drużyna Puszczy nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Klimontowianka Klimontów wznowiła rozgrywki IV ligi po zimowej przerwie. Nowy zespół Grzegorza Rzeszutka przegrał na wyjeździe 1-2 (1-2) z liderem Spartą Kazimierza Wielka. Bramkę dla Klimontowianki strzelił w 40. minucie Rzeszutek. 32-letni obrońca rozegrał całe spotkanie. Piłkarze z Klimontowa utrzymują ósmą lokatę w tabeli.

Z kolei w lubelskiej klasie okręgowej na pierwszym miejscu pozostaje Wisła Annopol, którą w przerwie wzmocnił Grzegorz Zimoląg. Prowadzona przez byłego piłkarza Wisły - Piotra Choraba drużyna rozgromiła na wyjeździe 4-0 (1-0) Granit Bychawa. Zimoląg rozegrał pełne 90 minut. Dwie bramki strzelił były wiślak Mateusz Michalski.