Testowani piłkarze na treningach Wisły

Na treningach Wisły pojawili się pierwsi testowani zawodnicy. Są wśród nich młodzi obrońcy i pomocnicy.

Wśród sprawdzanych piłkarzy byli: obrońcy - Marcin Szewc i Maciej Jakóbczyk, pomocnicy - Krystian Sornat, Maciej Kolasa, Tomasz Woźniak i Mateusz Stec.

Szewc ma 20 lat. Jest wychowankiem Siarki Tarnobrzeg. W pierwszym zespole zadebiutował w sezonie 2014/15 w II lidze. Potem grał w juniorach Stali Mielec, a ostatnio w Sokole Sokolniki.

Jakóbczyk ma 18 lat. Wychowanek Wisły Puławy. Występował też w Opolaninie Opole Lubelskie. Wrócił do Wisły, gdzie grał w rezerwach.

Sornat ma 19 lat. Jest wychowankiem Korony Kielce. Miniony sezon rozegrał w rezerwach Korony.

Kolasa ma 20 lat. Podobnie, jak Sornat, jest wychowankiem kieleckiego klubu. Również reprezentował barwy Korony II.

Tomasz Woźniak ma 18 lat. Jest wychowankiem Huraganu Wilczyce, ale przez większy okres swojej kariery grał w KSZO. W sezonie 2015/16 był m.in. w kadrze pierwszej drużyny. Ostatnio grał w drużynie juniorów KSZO 1929.

Stec ma 18 lat. Występował w barwach juniorów Krakusa Kraków. Poprzedni sezon rozegrał w Progresie Kraków, z którym zajął 4. miejsce w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów.