Remis przy Koseły z ŁKS-em

Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 z ŁKS Łagów spotkaniu 26. kolejki IV ligi. Prowadzenie Wiśle dało trafienie Damiana Judy. Niestety rywale wyrównali w ostatnich sekundach gry. To trzeci remis wiślaków na swoim stadionie w obecnych rozgrywkach.

Pierwsza część meczu przebiegała pod dyktando Wisły. W 12. minucie Damian Juda pokonał bramkarza drużyny gości. Potem bardzo dobre okazje mieli Mateusz Michalski i ponownie Juda, ale wynik do przerwy pozostał bez zmian.

W drugiej połowie lepiej zaczęli radzić sobie łagowianie. W 67. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Karol Mojecki. Wiślacy byli bardzo blisko utrzymania korzystnego wyniku, jednak zabrakło czasu i szczęścia. W doliczonym czasie gry wyrównującą bramkę strzelił Mojecki.

29 kwietnia 2017, 17:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 1-1 ŁKS Łagów
Damian Juda 12 - Karol Mojecki 90

Wisła: 1. Patryk Drzymała - 11. Maciej Ziółek, 24. Daniel Beszczyński (84, 23. Paweł Bażant), 4. Kacper Górski, 14. Daniel Chorab - 10. Jarosław Piątkowski, 2. Andrij Nikanowycz, 15. Kamil Lewandowski, 6. Damian Juda, 98. Jakub Łata (60, 8. Patryk Świrk) - 9. Mateusz Michalski (80, 17. Arkadiusz Drapsa).

ŁKS: 1. Ołeksij Szram - 3. Roman Kowalski (60, 21. Karol Stępnik), 14. Marek Basąg, 13. Daniel Dulak, 6. Albert Bujakowski - 18. Bartosz Malinowski, 7. Karol Bęben (78, 33. Dawid Kołodziej), 10. Damian Piotrowicz, 11. Jakub Stachura (68, 8. Dominik Świątek) - 9. Kamil Jaskuła (60, 4. Sebastian Wąs), 17. Karol Mojecki.

żółte kartki: Ziółek, Chorab, Bażant.

sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna).

W 67. minucie meczu Karol Mojecki (ŁKS) nie wykorzystał rzutu karnego (obok bramki).

Po meczu żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Hubert Siepierski.