Remis dający nadzieję

Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (0-1) z Chełmianką Chełm w meczu 9. kolejki III ligi, gr. IV. Gola dla Wisły strzelił Mateusz Peda.

Zespół Chełmianki był faworytem tego spotkania. Wygrywając wysoko (4-1, 6-0) dwa ostatnie mecze ligowe wyraźnie wskazywało na złapanie wiatru w żagle po nieco słabszym początku sezonu. W 10. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po przejęciu piłki na połowie Wisły Jakub Knap, przy asyście dwóch piłkarzy rywala, precyzyjnym strzałem trafił do siatki.

Wiślacy wyrównali w 81. minucie. Po rozegraniu na połowie gospodarzy Mateusz Peda mocnym strzałem z dystansu zdobył bramkę.

25 września 2022, 16:00 - Chełm
Chełmianka Chełm 1-1 Wisła Sandomierz
Jakub Knap 10 - Mateusz Peda 81

Wisła: Sebastian Ciołek - Dariusz Partyka, Marcin Sudy, Włodzimierz Krajewski, Jakub Janik - Bartłomiej Cichoń (33 Mateusz Peda), Jakub Kałaska, Jakub Persak (65 Sebastian Sprawka), Szymon Kuzior (78 Filip Stępień), Jewhen Trojanowśkyj - Nicolai Solodovnicov.

żółte kartki: Wiatrak, Myśliwiecki - Janik, Solodovnicov, Kałaska.

sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów).