Przemysław Janowski i Mikołaj Mazur zagrają w Wiśle

Bramkarz Przemysław Janowski i pomocnik Mikołaj Mazur zagrają w Wiśle Sandomierz w trwającym sezonie IV ligi.

Janowski w Wiśle występował w sezonie 2018/19. Wówczas zagrał w 9 meczach ligowych oraz meczu pucharowym przeciwko ekstraklasowej Koronie Kielce. Ostatnim klubem była Pogoń 1945 Staszów, w której grał jesienią 2021 roku. Złapana na początku 2022 roku kontuzja palca spowodowała dłuższą przerwę w grze.

Mazur również w przeszłości grał w Wiśle. W rundzie jesiennej sezonu 2020/21 był w kadrze trzecioligowej drużyny sandomierzan, jednak nie zadebiutował w rozgrywkach. Potem trafił kolejno do Klimontowianki Klimontów, Sparty Dwikozy, Czarnych Trześń i OKS Opatów. W drużynie OKS-u zagrał w 13 meczach klasy okręgowej.