Powstał Sektor Rodzinny

Wraz z początkiem wiosny na Miejskim Stadionie Sportowym, swoją działalność zainaugurował Sektor Rodzinny. Miejsca sektora zlokalizowane są na Trybunie Południowej.

Sektor Rodzinny stanowi propozycję dla rodzin z dziećmi, które wspólnie chcą dopingować zespół Wisły w bezpiecznym miejscu. Oprócz samego meczu i rodzinnej atmosfery w Sektorze Rodzinnym na najmłodszych będzie czekać szereg atrakcji.

Z czasem wśród nich znajdą się m.in. rozdawanie upominków i gadżetów, malowanie twarzy w klubowe barwy, przeprowadzanie różnego rodzaju konkursów.

Na sektor najmłodszych fanów Wisły będzie prowadzić Waleczny Rycerz - Sandomir - maskotka klubowa, która również będzie umilać czas podczas rozgrywanych spotkań.