OPP: Wisła rozegra mecz 1/4 finału w lipcu

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej po konsultacjach z klubami zdecydował o dokończeniu rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu w nowych terminach. Wisła Sandomierz w ćwierćfinale zagra na początku lipca z GKS-em Nowiny.

Wiślacy ostatni mecz pucharowy rozegrali pod koniec lutego, pokonując 2-0 (0-0) Alit Ożarów. W 1/4 finału Wisła zagra z wicemistrzem IV ligi - GKS-em Nowiny. Mecze tej fazy zaplanowane są na 4-5 lipca, godz. 17:00.

Półfinały odbędą się 11-12 lipca, 17:00. Z kolei termin spotkania finałowego uzależniony jest od klas drużyn. W przypadku finału pomiędzy trzecioligowcami mecz może odbyć się 18-19 lipca. Natomiast kiedy jednym z finalistów będzie ekipa czwartoligowa możliwe terminy to 22 lub 29 lipca.

źródło: własne / ŚZPN