Mecze sparingowe: Remis z Opolaninem, wygrana z Alitem

W sobotę piłkarze Wisły Sandomierz rozegrali w Ożarowie dwa mecze kontrolne z drużynami z IV ligi. W pierwszym wiślacy bezbramkowo zremisowali z Opolaninem Opole Lubelskie, natomiast w drugim rozgromili 7-1 Alit Ożarów.

W pierwszym meczu rywalem Wisły był jedenasty zespół lubelskiej IV ligi - Opolanin Opole Lubelskie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0,a w drużynie sandomierzan zagrało trzech testowanych zawodników. Są to: Jakub Zolech (Energia Kozienice), Kacper Górski (Powiślanka Lipsko) i Piotr Pruś (Koprzywianka Koprzywnica).

W drugim sparingu Wisła po hat trickach Maciej Stróżaka i Wojciecha Dziadzio oraz golu Daniel Beszczyńskiego pokonała 7-1 siódmy zespół świętokrzyskiej IV ligi - Alit Ożarów. Wśród piłkarzy był sprawdzany pomocnik Puszczy Niepołomice - Mateusz Lampart.

30 stycznia 2016, 12:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 0-0 Opolanin Opole Lubelskie

Wisła:
1. Jakub Zolech - 14. Krzysztof Zimoląg, 2. Kacper Górski, 3. Grzegorz Zimoląg, Paweł Bażant - 7. Jakub Kwiecień, 8. Krzysztof Koselarz, 13. Łukasz Bukała, 6. Marcin Sudy, 16. Mirosław Kabata - 9. Mateusz Michalski. Grali także: 12. Mateusz Strąk, Patryk Świrk, Piotr Pruś.

30 stycznia 2016, 14:00 - Ożarów
Alit Ożarów 1-7 Wisła Sandomierz
Przemysław Rzepa 82 (k) - Maciej Stróżak 29, 52, 74, Wojciech Dziadzio 76, 80, 88, Daniel Beszczyński 86

Wisła: 1. Kamil Szewczyk - 13. Dawid Korona, 24. Daniel Beszczyński, 3. Mateusz Kolbusz, 14. Daniel Chorab - 7. Mateusz Lampart, 8. Roman Mykytyn, 12. Bartosz Szepeta, 11. Karol Szustak, 21. Maciej Stróżak - 6. Wojciech Dziadzio. Grali także: 12. Mateusz Strąk, 15. Marcin Sudy.