Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 7-0 Janowianka Janów Lubelski

W swoim pierwszym sparingu w tym roku piłkarze Wisły rozgromili 7-0 (5-0) piątą drużynę lubelskiej klasy okręgowej - Janowiankę Janów Lubelski. Gole zdobyli: Mateusz Michalski (trzy), Jarosław Piątkowski (dwie), Patryk Tur i testowany Hubert Siepierski.

W zespole Wisły wystąpili m.in. testowani - Michał Mikosa z Alitu Ożarów, Mateusz Miłek z Klimontowianki Klimontów i Mateusz Rutyna z LKS Pisarowce.

21 stycznia 2017, 13:00 - Stalowa Wola
Wisła Sandomierz 7-0 Janowianka Janów Lubelski
Mateusz Michalski 6, 24, 38, Hubert Siepierski 9, Patryk Tur 42, Jarosław Piątkowski 60 (k), 73

Wisła: Patryk Drzymała - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Kacper Górski, Daniel Chorab, Jarosław Piątkowski, Andrij Nikanowycz, Marcin Sudy, Patryk Tur, Hubert Siepierski, Mateusz Michalski. Grali także: Damian Pietrasik, Bartosz Szymański, Krystian Maruszczak, Mateusz Rutyna, Ciepielski, Jakub Łata, Mateusz Miłek, Michał Mikosa.