Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 5-1 Stal Kraśnik

Wisła Sandomierz pewnie wygrała 5-1 (1-0) z czwartoligową Stalą Kraśnik w sparingu rozegranym w Ożarowie. Bramki dla Wisły strzelili Kamil Uciński (dwie), Jakub Michalczyk, Lionel Abate Etoundi oraz zawodnik testowany.

18 lutego 2023, 13:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 5-1 Stal Kraśnik
Jakub Michalczyk 15, Lionel Abate Etoundi 65, Kamil Uciński 80, 88, zawodnik testowany 86 - Krystian Pietrzyk 82

Wisła: zawodnik testowany I - Kacper Tumulec, Marcin Sudy, Włodzimierz Krajewski, Mateusz Bień - Jakub Michalczyk, zawodnik testowany II - Kamil Uciński, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV - Lionel Abate Etoundi. Grali także: Przemysław Bednarz, Bartłomiej Cichoń, zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI, zawodnik testowany VII, zawodnik testowany VIII.

Stal: Adrian Wójcicki - Mikołaj Majewski, Paweł Zięba, Oliwier Szwedo, Anton Łucyk, Mateusz Kozakowski, Damian Pietroń, Krystian Pietrzyk, Piotr Stelmach, Mateusz Jędrasik, Damian Jagieła.

W zespole Stali zagrał były piłkarz Wisły - Damian Pietroń.