Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 2-2 Stal Stalowa Wola

W rozegranym w Ożarowie sparingu Wisła Sandomierz zremisowała 2-2 (1-0) ze Stalą Stalowa Wola. Bramki dla wiślaków strzelili Jarosław Piątkowski i Bartosz Szepeta.

Wiślacy prowadzili do przerwy po bramce Jarosława Piątkowskiego. W drugiej połowie piłkarze Stali zdobyli dwa gole za sprawą Michała Michałka i Radosława Mikołajczaka. Ten drugi wyrównał rezultat meczu na kilka minut przed końcem spotkania. Wcześniej gola dla sandomierzan strzelił Bartosz Szepeta.

3 lutego 2015, 11:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 2-2 Stal Stalowa Wola
Jarosław Piątkowski, Bartosz Szepeta - Michał Michałek, Radosław Mikołajczak

Wisła: (I połowa) Krzysztof Płoskoń - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Krystian Pydych, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Kamil Oślizło, Bartosz Szepeta, Kamil Hul, Rafał Mikulec - Jarosław Pacholarz. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - Maciej Ziółek, Grzegorz Rzeszutek, Krystian Pydych, Bartłomiej Gołasa - Łukasz Adamczyk, Michał Wawryszczuk, Michał Motyl, Kamil Hul (60 Bartosz Szepeta), Rafał Mikulec (55 Karol Szustak) - Jakub Kwiecień.

Stal: (I połowa) Tomasz Wietecha - Przemysław Żmuda, Krystian Wrona, Mateusz Kantor, Kamil Mańkowski, Mateusz Argasiński, Dawid Kałat, Adrian Chłoń, Patryk Tur, Michał Mistrzyk, Mateusz Rutyna. (II połowa) Patryk Drzymała - Łukasz Gryko, Michał Kachniarz, Adrian Bartkiewicz, Marcin Kowalski, Paweł Giel, Mateusz Rutyna, Daiji Kimura, Radosław Mikołajczak, Michał Michałek, Tomasz Płonka.

źródło: własne / Stal Stalowa Wola