Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 2-2 Hutnik Kraków

W dzisiejszym meczu kontrolnym Wisła Sandomierz zremisowała 2-2 (1-2) z liderem małopolskiej IV ligi gr. zachodniej - Hutnikiem Kraków. Wiślacy prowadzili po golu Kacpra Piechniaka. Remis zapewniło trafienie Jakuba Łaty.

Zawodnicy Grzegorza Wesołowskiego wyszli na prowadzenie w 12. minucie po golu głową Kacpra Piechniaka. Rywale wyrównali kilka minut później. Mateusz Kotwica przejął futbolówkę po błędzie wiślaków, i mocnym strzałem z 20 metrów pokonał Patryka Drzymałę.

W 22. minucie Kamil Sobala ładnym strzałem z narożnika pola karnego dał prowadzenie swojej drużynie. Wisła wyrównała w drugiej połowie, po uderzeniu Jakuba Łaty.

4 marca 2018, 14:00 - Staszów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Wisła Sandomierz 2-2 Hutnik Kraków
Kacper Piechniak 12, Jakub Łata 62 - Mateusz Kotwica 15, Kamil Sobala 22

Wisła: Patryk Drzymała (46 Stanisław Wierzgacz) - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Patryk Wilk, Krzysztof Miroszka (60 Marcin Sudy) - Jarosław Piątkowski (60 Jakub Łata), Andrij Nikanowycz, Michał Mokrzycki (46 Kacper Górski), Damian Juda - Kacper Piechniak (46 Piotr Ferens), Patryk Róg (46 Piotr Poński).

Hutnik: Michał Siwiecki (46 Adrian Jękot) - Kamil Janecki (65 Adrian Siatka), Tomasz Jaklik, Mariusz Bienias, Bartosz Tetych (85 Gor Sargsjan) - Kamil Sobala (75 Michał Siatka), Krzysztof Świątek, Łukasz Kędziora, Błażej Radwanek (55 Mateusz Król), Przemysław Antoniak (46 Michał Guja) - Mateusz Kotwica (75 Hubert Pachowicz).

źródło: własne / Hutnik Kraków