Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 1-1 Sokół Nisko

W drugim meczu kontrolnym Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (1-1) z liderem podkarpackiej IV ligi Sokołem Nisko. Gola dla Wisły zdobył Dawid Korona.

Wisła prowadziła po golu z 11. minuty Dawida Korony. W zespole Jarosława Pacholarza sprawdzany był pomocnik.

23 stycznia 2016, 12:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 1-1 Sokół Nisko
Dawid Korona 11 - Damian Juda 30

Wisła: (I połowa) Mateusz Strąk - Dawid Korona, Bartosz Szepeta, Roman Mykytyn, Daniel Chorab - Łukasz Adamczyk, Fabian Burzyński, zawodnik testowany, Karol Szustak, Mateusz Górny - Mateusz Michalski. (II połowa) Mateusz Strąk - Krzysztof Zimoląg, Marcin Sudy, Grzegorz Zimoląg, Paweł Bażant - Jakub Łata, Krzysztof Koselak, Patryk Świrk, Łukasz Bukała, Mirosław Kabata - Maciej Stróżak.

Sokół: Kamil Tomczyszyn - Grzegorz Dyba, Jacek Maciorowski, Patryk Wilk, Grzegorz Woźniak - Krystian Lebioda, Kamil Kobylarz, Kwieciński, Damian Niedziałek, Michał Serafin - Damian Juda. Grali także: Mateusz Szpyra, Grzegorz Stelmach, zawodnik testowany, Kamil Wojtak, Marcin Kowal, Dariusz Drelich, Jacek Stępień, Artur Pałka, Wojciech Tyczyński, Łukasz Socha.

źródło: własne / Echo Dnia