Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 1-1 Alit Ożarów

W swoim drugim sparingu Wisła zremisowała 1-1 (0-1) z Alitem Ożarów. Ozdobą spotkania była bramka z rzutu wolnego Dawida Szczuki.

Oba gole w meczu padły po stałych fragmentach gry. Najpierw prowadzenie zespołowi Alitu dała główka Karola Kostrzewy po centrze z rzutu wolnego. Następnie wyrównał Dawid Szczuka po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego. W składzie Wisły pojawiło się ponad dwudziestu zawodników. W pierwszej połowie w bramce wystąpił Maciej Pochroń z Termaliki Bruk-Betu Nieciecza. Poza tym wystąpili też z Wisły Junior Sandomierz - Damian Pietrasik, Michał Jarosz, Maciej Murdza i Jakub Łata.

Gra wiślaków mogła się podobać. Choć rywal był o klasę niższy wymiana podań pomiędzy piłkarzami gospodarzy była bardzo dobra. Nie brakowało również akcji prowadzonych skrzydłami.

5 sierpnia 2015, 18:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 1-1 Alit Ożarów
Dawid Szczuka 59 - Karol Kostrzewa 41

Wisła: Maciej Pochroń - Grzegorz Zimoląg, Daniel Beszczyński, Dawid Korona, Daniel Chorab - Łukasz Adamczyk, Karol Szustak, Bartosz Szepeta, Mirosław Kabata, Patryk Świrk - Tomasz Wolan. Grali także: Jakub Kozłowski, Damian Pietrasik, Albert Ziółkowski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Dawid Szczuka, Damian Mądry, Michał Jarosz, Maciej Murdza, Jakub Łata.

Alit: Kamil Wareliś - Krystian Ponikowski, Karol Kostrzewa, Konrad Zdybski, Grzegorz Zięba - Patryk Czerwonka, Michał Kamiński, Adrian Hura, Piotr Sorbian - Przemysław Rzepa, Piotr Frańczak. Grali także: Marcin Dynarek, Grzegorz Dwojak.

żółta kartka: Kostrzewa (Alit).

sędziowali: Wojciech Stępień, Tomasz Gospodarczyk (Sandomierz).