Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wisła Sandomierz przegrała 0-3 (0-3) z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w swoim ostatnim sparingu przed nowym sezonem ligowym.

30 lipca 2022, 10:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Dariusz Brągiel 11, 41, Radosław Sylwestrzak 30

Wisła: 12. Adam Polit - 99. Marcin Sudy, 6. Jakub Persak, 5. Włodzimierz Krajewski - 11. Piotr Kron (zawodnik testowany II), 15. Dariusz Partyka, 23. Jakub Janik, 30. Szymon Kuzior, 10. Piotr Ferens, 4. Igor Wódz (zawodnik testowany I) - 7. Filip Stępień.

KSZO 1929: (I połowa) Jakub Burek - Patryk Domagała, Radosław Sylwestrzak, Matheus Camargo, zawodnik testowany - Dariusz Brągiel, Artur Dumaniuk, zawodnik testowany, Fabian Burzyński, Michał Nawrot - zawodnik testowany. (II połowa) Jakub Burek (Bartosz Ziółko) - Patryk Domagała, Damian Mężyk, Matheus Camargo, zawodnik testowany (Kacper Lenard) - Paweł Zdyb, Artur Dumaniuk (Wojciech Zięba), zawodnik testowany (Franciszek Lipka), Jakub Pawlik, Adrian Dziubiński - Michał Nawrot (Tomasz Persona).

W 75. minucie Tomasz Persona nie wykorzystał rzutu karnego.

W drużynie KSZO zagrali byli piłkarze Wisły - Dariusz Brągiel, Fabian Burzyński i Damian Mężyk.