Mecz sparingowy: Sokół Sokolniki 4-3 Wisła Sandomierz

Piłkarze Wisły Sandomierz przegrali w meczu sparingowym 3-4 z Sokołem Sokolniki. Bramki dla Wisły zdobyli Jarosław Piątkowski, Arkadiusz Kosno i zawodnik testowany.

17 lipca 2016, 12:00 - Sokolniki
Sokół Sokolniki 4-3 Wisła Sandomierz
Marcin Szeser, Maciej Fietko, Arkadiusz Nowak, Maciej Murdza - Jarosław Piątkowski 36, zawodnik testowany 50, Arkadiusz Kosno 63

Sokół: Mateusz Strąk - Artur Kanios, Arkadiusz Nowak, Mateusz Farian, Maciej Jarosz, Michał Jarosz, Robert Baszak, Rafał Szymański, Maciej Murdza, Damian Mądry, Marcin Szeser. Grali także: Maciej Fietko, Radosław Duma, Patryk Czachór.

Wisła: (I tercja) Damian Pietrasik - Dawid Korona, Daniel Beszczyński, Marcin Sudy, Daniel Chorab - Maciej Ziółek, Paweł Bażant, zawodnik testowany I, Jakub Łata, Jarosław Piątkowski, Krystian Maruszczak. (II tercja) Bartosz Niedobit - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, zawodnik testowany II, Paweł Bażant, Jarosław Piątkowski, Marcin Sudy, zawodnik testowany I, Daniel Chorab, Bartosz Madeja, Jakub Kwiecień. (III tercja) zawodnik testowany III - Filip Tenderenda, zawodnik testowany II. zawodnik testowany IV, Cezary Cieśla, Jakub Trojanowski, Michał Mikosa, zawodnik testowany V, Arkadiusz Kosno, zawodnik testowany VI, Bartosz Madeja.

Grano 1x40 minut, 2x30 minut.

źródło: własne / sokolsokolniki.futbolowo.pl