Mecz sparingowy: Sokół Nisko 1-4 Wisła Sandomierz

Wiślacy wygrali swój drugi sparing z rzędu. Podopieczni Jarosława Pacholarza zwyciężyli 4-1 (4-1) Sokoła Nisko. Dwie bramki strzelił Andrij Nikanowycz, a po jednej Jarosław Piątkowski i Mateusz Michalski.

Nowym testowanym zawodnikiem w Wiśle był bramkarz Sparty Dwikozy - Krzysztof Ziętek.

28 stycznia 2017, 13:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu MOSiR)
Sokół Nisko 1-4 Wisła Sandomierz
Dariusz Drelich - Andij Nikanowycz (dwie), Jarosław Piątkowski, Mateusz Michalski

Sokół: Tomasz Wietecha - Grzegorz Dyba, Grzegorz Woźniak, Krystian Tabaka, Konrad Pliszka - Artur Pałka, Jacek Stępień, Marcin Kwiatkowski, Michał Serafin, Dariusz Drelich - Damian Juda. Grali także: Jacek Wołoszyn, Kamil Kołodziej, Cezary Powęska, Krystian Lebioda, Mateusz Sudoł, Jakub Pliszka, Jacek Maciorowski, Damian Niedziałek.

Wisła: (I połowa) Patryk Drzymała - Mateusz Miłek, Daniel Beszczyński, Kacper Górski, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Marcin Sudy, Andrij Nikanowycz, Patryk Tur, Hubert Siepierski - Mateusz Michalski. (II połowa) Krzysztof Ziętek - Bartosz Szymański, Daniel Beszczyński, Dawid Korona, Paweł Bażant - Jarosław Piątkowski, Mateusz Rutyna, Andrij Nikanowycz, Patryk Tur, Krystian Mruszczak - Jakub Łata. W II połowie grali także: Mateusz Michalski, Hubert Siepierski i Marcin Sudy.

źródło: własne / Echo Dnia