Mecz sparingowy: Siarka Tarnobrzeg 3-3 Wisła Sandomierz

W swoim pierwszym sparingu po sezonie Wisła Sandomierz zremisowała 3-3 (1-0, 1-2) z drugoligową Siarką Tarnobrzeg. Dwie bramki dla Wisły strzelił Mateusz Michalski oraz jedną testowany Krystian Maruszczak.

W szeregach sandomierzan zagrało kilkunastu testowanych zawodników m.in. Krystian Maruszczak, Filip Tenderenda, Jakub Trojanowski i Wiktor Kuśmira z juniorów Wisły.

9 czerwca 2016, 17:00 - Tarnobrzeg (Obiekt treningowy Zwierzyniec)
Siarka Tarnobrzeg 3-3 Wisła Sandomierz
Damian Toczydłowski 36, 80, Kamil Lewandowski 42 - Mateusz Michalski 17, 82, Krystian Maruszczak 77

Siarka: Karol Dybowski - Sebastian Mandzelowski, Maciej Michalewski, Jakub Stanek, Michał Dawidowicz, Jakub Więcek, Mateusz Wawrylak, Kamil Lewandowski, Patryk Rosoliński, Jakub Głaz, Damian Toczydłowski. Grali także: Dawid Lubowicki, Rafał Chowański, Karol Głowacki, Przemysław Janowski, Kacper Czernicki, Bartłomiej Krawczyk.

Wisła: (I tercja) Kamil Szewczyk - Daniel Chorab, Daniel Beszczyński, Krystian Maruszczak, Paweł Bażant - Jakub Łata, Roman Mykytyn, Bartosz Szepeta, Jakub Kwiecień, Dorian Łukawski - Mateusz Michalski. (II tercja) Damian Pietrasik - Bartosz Szymański, Daniel Beszczyński, Paweł Strojewski, Rafał Szymański, Filip Tenderenda, Bartosz Szepeta (45 Karol Szustak), Robert Baszak, Jakub Trojanowski, Kamil Buganik, Michał Kułaga. (III tercja) Damian Pietrasik (75 Kamil Szewczyk) - Bartosz Szymański, Wiktor Kuśmira, Roman Mykytyn, Rafał Szymański, Filip Tenderenda (80 Jakub Łata), Karol Szustak, Jakub Kwiecień, Dorian Łukawski, Krystian Maruszczak, Mateusz Michalski.

Grano 3x30 minut.