Mecz sparingowy: Siarka Tarnobrzeg 2-0 Wisła Sandomierz

Wisła przegrała 0-2 (0-1) w meczu kontrolnym z drugoligową Siarką Tarnobrzeg.

W dzisiejszym sparingu w barwach Wisły wystąpili kolejni testowani piłkarze. Wśród nich m.in. 19-letni obrońca Wisły Kraków (CLJ) - Daniel Peterka, 19-letni napastnik Progresu Kraków - Błażej Radwanek i 24-letni napastnik Tomasovii Tomaszów Lubelski - Krzysztof Zawiślak.

16 lipca 2017, 11:00 - Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Wisła Sandomierz
Michał Dawidowicz 5, Paweł Mróz 79

Siarka: (skład wyjściowy) Mateusz Jedynak - Tomasz Przewoźnik, Mateusz Wawrylak, Jakub Księżniakiewicz, Szymon Majcher, Artur Hebda, Krystian Furgacz, Cezary Kabała, Michał Domański, Michał Dawidowicz, Damian Toczydłowski. Grał także: Paweł Mróz.

Wisła: (skład wyjściowy + rezerwowi) 23. Patryk Drzymała - Daniel Peterka, 20. Daniel Beszczyński, Marcin Szewc, Daniel Chorab - 10. Jarosław Piątkowski, Jakub Kwiecień, Marcin Sudy, Patryk Tur - Błażej Radwanek, 18. Krzysztof Zawiślak. 13. Dawid Korona, 4. Paweł Bażant, 7. Andrij Nikanowycz, 6. Damian Juda, 19. Arkadiusz Drapsa.