Mecz sparingowy: Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Wisła Sandomierz

W spotkaniu kontrolnym Wisła wygrała 3-1 (2-0) z 10. drużyną III ligi gr. IV - Orlętami Radzyń Podlaski. Gole dla Wisły strzelili - Kacper Piechniak (dwie) i Kacper Górski.

29 lipca 2017, 12:00 - Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Wisła Sandomierz
Piotr Madejski 61 - Kacper Górski 10, Kacper Piechniak 43, 88

Orlęta: Krzysztof Stężała - Krystian Stolarczyk, Adrian Zarzecki (73 Bartosz Madejski), Bartosz Ciborowski (60 Piotr Madejski), Patryk Szymala (73 Kacper Lipiński) - Rafał Kiczuk, Rafał Borysiuk (73 Arkadiusz Korolczuk), Szymon Wiejak (46 Arkadiusz Kot), Krystian Puton (73 Witalij Melnyczuk), Piotr Zmorzyński (60 Karol Rycaj) - Paweł Myśliwiecki (60 Karol Kalita).

Wisła: Patryk Drzymała - Maciej Jakóbczyk, Kacper Górski, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Andrij Nikanowycz, Szymon Pietrzyk, Kacper Piechniak, Patryk Tur - Damian Juda. Grali także: Stanisław Wierzgacz, Marcin Sudy, Jakub Łata, Arkadiusz Drapsa, Dawid Korona, Hubert Siepierski.

źródło: własne / Echo Dnia