Mecz sparingowy: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6-0 Wisła Sandomierz

W swoim przedostatnim sparingu przed startem rozgrywek ligowych Wisła została rozgromiona 0-6 (0-2) przez KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

W składzie Wisły zagrali głównie piłkarze, którzy większość poprzedniego sezonu przesiedzieli na ławce rezerwowych, a uzupełnili ich zawodnicy testowani. Drużyna KSZO jest pierwszym przeciwnikiem Wisły w lidze.

Skład Wisły: Krzysztof Płoskoń (60 Stanisław Wierzgacz) - Rafał Mikulec, Grzegorz Rzeszutek, Grzegorz Zimoląg, Daniel Chorab - Grzegorz Pisarek, Kamil Hul, Michał Wawryszczuk (46 Michał Jarosz), Łukasz Adamczyk - Jacek Rożek, Jakub Kwiecień.

Następny mecz kontrolny sandomierzanie rozegrają z czwartoligowym Powiślakiem Końskowola. Spotkanie zaplanowano na 2 sierpnia, godz. 12:00, a odbyć ma się na Miejskim Stadionie Sportowym w Sandomierzu.