Mecz sparingowy: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Wisła Sandomierz

Prowadząca w IV lidze Wisła Sandomierz, pokonała 2-1 (1-1) trzecioligowego lidera KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Gole na konto wiślaków strzelili Damian Juda i Mateusz Michalski.

W szeregach Wisły pierwszy raz wystąpił testowany pomocnik Siarki Tarnobrzeg - Kamil Lewandowski. Zawodnik ten ma 19 lat. Grał w zespołach juniorskich Prosny Zdziechowice, MKS-u Kluczbork i Ruchu Chorzów. W tym ostatnim klubie występował też w rezerwach. W ubiegłym sezonie, w Siarce, rozegrał sześć meczów II ligi (żadnego w pełnym wymiarze czasowym).

22 lutego 2017, 17:00 - Ostrowiec Świętokrzyski (Piłkarski Ośrodek Treningowy)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Wisła Sandomierz
Kamil Bełczowski 28 - Damian Juda 20, Mateusz Michalski 62

KSZO: Stanisław Wierzgacz - Damian Mężyk (30 Dominik Cheba), Kamil Sołtykiewicz (30 Mateusz Podstolak), Niziołek (30 Klaudiusz Łatkowski), Tomasz Persona - Kamil Bełczowski (30 Fabian Burzyński), Paweł Czajkowski (30 Mateusz Mianowany), Tomasz Woźniak, Michał Dobkowski, Bartłomiej Niedbała - Kamil Dziadowicz (30 Łukasz Jamróz).

Wisła: (I połowa) Patryk Drzymała - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Kacper Górski, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Andrij Nikanowycz, Kamil Lewandowski, Arkadiusz Drapsa, Damian Juda - Mateusz Michalski. (II połowa) Damian Pietrasik - Krystian Maruszczak, Dawid Korona, Kacper Górski, Paweł Bażant - Jakub Łata, Patryk Świrk, Marcin Sudy, Patryk Tur, Bartosz Szymański - Mateusz Michalski.

Od 40. minuty z powodu urazu Łukasza Jamroza zespół KSZO grał w osłabieniu.