Mecz sparingowy; Kamienna Brody 1-5 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz pewnie wygrała w swoim przedostatnim sparingu przed rundą wiosenną. Sandomierzanie pokonali 5-1 (4-0) outsidera świętokrzyskiej IV ligi - Kamienną Brody. Trzy gole strzelili Kamil Bętkowski, a jedno trafienie zaliczył Kacper Piechniak i zawodnik testowany z Ukrainy.

W ostatnim sparingu Wisła zmierzy się ze Stalą Kraśnik prowadzoną przez Jarosława Pacholarza. Spotkanie odbędzie się 2 marca o godz. 11:00 w Kraśniku.

27 lutego 2019, 15:30 - Brody
Kamienna Brody 1-5 Wisła Sandomierz
? 67 - Kacper Piechniak 19, Kamil Bętkowski 40, 43 (k), ?, zawodnik testowany 48

Wisła: (I połowa) Piotr Gospodarczyk - Szymon Czerwiak, Patryk Wilk, Jakub Konefał, Daniel Chorab - Piotr Poński, Michał Kamiński, Kamil Bętkowski, Kacper Piechniak, Krystian Sornat - Kacper Rop. (II połowa) Piotr Gospodarczyk - Krystian Sornat (63 Marek Macioszek), Pietras (70 Cezary Charszla), Mateusz Kolbusz, Arkadiusz Rewera, Damian Nogaj, Patryk Wilk (Jakub Sus), zawodnik testowany, Szymon Czerwiak, Piotr Poński (Norbert Nowak), Krystian Pasternak.