Mecz sparingowy: GKS Nowiny 4-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz przegrała 1-4 (0-1) z czwartą drużyną świętokrzyskiej IV ligi - GKS-em Nowiny w meczu kontrolnym. Bramkę dla Wisły zdobył zawodnik testowany.

12 lutego 2022, 13:00 - Nowiny
GKS Nowiny 4-1 Wisła Sandomierz
Radosław Szmalec 43, Szymon Kot 50, Piotr Gardynik 87, 90 (s) - zawodnik testowany 85

GKS: Bartosz Gugulski - Szczepan Krzeszowski, Maksym Petelicki, Damian Pietras, Marcin Marek - Mateusz Kawecki, Radosław Szmalec, Kamil Blicharski - Bartosz Papka, Szymon Kot, Dominik Szewczyk. Grali także: Bartłomiej Łyczek, Piotr Gardynik, Jan Korba, Maksymilian Korba, Dudek.

Wisła: (I połowa) Krzysztof Wróblewski - Damian Mężyk, Włodzimierz Krajewski, Wiktor Rękas - Szymon Jarosz, Sebastian Taranek, zawodnik testowany, Arkadiusz Zięba, Mateusz Kuśmierczyk - zawodnik testowany, Jakub Mażysz. (II połowa) Michał Jurewicz - Dariusz Partyka, Damian Mężyk, Władysław Kudriawcew - Szymon Jarosz, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany, Fabian Burzyński, Mateusz Stańczyk - zawodnik testowany, Szymon Rak.