Mecz sparingowy: Broń Radom 1-0 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz 0-1 (0-0) z trzecioligową Bronią Radom w meczu kontrolnym.

5 lutego 2021, 11:00 - Radom
Broń Radom 1-0 Wisła Sandomierz
Michał Kielak 49

Broń: (I połowa) Jakub Kosiorek - zawodnik testowany, Igor Kośmicki, Michał Wrześniewski, Jakub Zborowski, Matheus Dias, Michał Kielak, Kamil Kumoch, Jan Głowacki, Bartosz Olszewski, Piotr Goljasz. (II połowa) Jakub Kosiorek - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Michał Wrześniewski, Jakub Zborowski, Patryk Poręba, zawodnik testowany, Kamil Kumoch, Jan Głowacki, Bartosz Olszewski, Piotr Goljasz. Grali także: Kacper Dąbrowski, Adrian Grudzień, Kacper Ambrozik.

Wisła: Michał Jurewicz (46 Krzysztof Wróblewski) - Włodzimierz Krajewski, Damian Mężyk, Wiktor Rękas, Szymon Jarosz - Dariusz Partyka (46 Fabian Burzyński), Sebastian Taranek, Jakub Siedlecki (46 Mateusz Kuśmierczyk), Mateusz Stańczyk - Jakub Mażysz, Szymon Rak.

źrodło: własne