Komentarze trenerów po meczu Wisła - Korona II

Wisła Sandomierz w meczu 8. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej wygrała 1-0 (0-0) z Koroną II Kielce. Poniżej opinie trenerów na temat spotkania.

Adam Mażysz (trener Wisły Sandomierz): - Był to bardzo dobry mecz z obu stron. W pierwszej połowie mieliśmy dwie dobre okazje. Po przerwie groźnie atakowała Korona, ale świetnie bronił Kozłowski. Wygraliśmy szczęśliwie, ale mimo wszystko uważam, że zasłużenie. Madeja zagrał w pierwszym składzie. Pokierował młodym zespołem. Jeszcze nie ma zgrania, ale myślę, że z meczu na mecz będzie lepiej. Zespół pokazał charakter. To był trudny mecz, bo młodzież z Korony wysoko zawiesiła poprzeczkę.

Cezary Ruszkowski (trener Korony II Kielce): - Nasze gapiostwo w końcówce spowodowało, że przegraliśmy mecz, którego nie powinniśmy przegrać. W drugiej połowie byliśmy drużyną lepszą, prowadziliśmy grę. Mieliśmy dogodne okazje, ale je zmarnowaliśmy. Trzeba też przyznać, że dobrze bronił Kozłowski. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że wykorzystane okazje się mszczą i to się sprawdziło w naszym przypadku. Szkoda tych punktów, bo na nie zasłużyliśmy na porażkę.

źródło: własne / Echo Dnia