Kamil Bętkowski wiślakiem!

Kamil Bętkowski został nowym piłkarzem Wisły Sandomierz. 24-letni pomocnik podpisał półroczną umowę.

Transfer Bętkowskiego jest znakomitym posunięciem władz Wisły. Zawodnik mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie w grze w wyższych ligach. W swoich statystykach ma również 15 meczów rozegranych w I lidze, w barwach GKS-u Katowice. Następnie występował w drużynach drugoligowych - Nadwiślanie Góra, Stali Stalowa Wola i Rozwoju Katowice. W styczniu ubiegłego roku przeszedł do Stali Rzeszów. W przeciągu rundy w 15 spotkaniach zdobył 7 goli, stając się trzecim najskuteczniejszym piłkarzem zespołu. Od lipca był zawodnikiem Górnika Łęczna, gdzie był głównie zmiennikiem. W 13 meczach, zaliczył 3 trafienia.

źródło: własne / fot.: Krzysztof Kapica