Hul, Pydych i Oślizło w Wólczance Wólka Pełkińska

Kamil Hul, Krystian Pydych i Kamil Oślizło przeszli do Wólczanki Wólka Pełkińska. Z nowym zespołem podpisali roczne umowy.

Ze wspomnianych zawodników najdłuższy staż w Wiśle ma Pydych, który na Koseły trafił półtora roku temu z Resovii. W barwach Wisły zanotował 40 spotkań ligowych.

Przed startem sezonu 2014/15 sandomierski klub pochwalił się pozyskaniem Kamila Hula z Proszowianki Proszowice. W Wiśle w zmaganiach ligowych zaliczył 32 mecze, w których zdobył 12 bramek, co dało drugie miejsce na liście najskuteczniejszych piłkarzy wśród wiślaków.

Najkrócej z gry w Wiśle mógł cieszyć się Kamil Oślizło. Ten pomocnik pozyskany został w lutym bieżącego roku z Wisłoki Dębica. W lidze rozegrał 14 spotkań.

Wólczanka bierze udział w rozgrywkach lubelsko-podkarpackiej III ligi. W minionym sezonie zakończyła zmagania na 8. miejscu.