Dwugłos trenerski po meczu Wisła - Granat

W hicie kolejki i rundy Wisła Sandomierz wygrała 1-0 (1-0) z Granatem Skarżysko-Kamienna. Poniżej komentarze trenerów.

Tadeusz Krawiec (trener Wisły Sandomierz): - To był mecz, w który włożyliśmy dużo walki i zaangażowania. Szkoda, że nie udało się zdobyć drugiego gola. Lepiej graliśmy z pewnością we wcześniejszych kolejkach, ale nie ma co narzekać. To nasze najcenniejsze zwycięstwo w tej rundzie.

Ireneusz Pietrzykowski (trener Granatu Skarżysko-Kamienna): - Przed spotkaniem wiedzieliśmy co jest siłą Wisły, że są to stałe fragmenty gry. Mimo to nie ustrzegliśmy się błędu w takiej sytuacji. Myślę, że z gry byliśmy nieznacznie lepsi, ale punkty przyznaje się za to, co wpada do "sieci". Pod tym względem gospodarze byli skuteczniejsi.

źródło: własne / Echo Dnia