Dwóch pomocników na testach w Wiśle

We wczorajszym sparingu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski trener Tadeusz Krawiec przyglądał się grze trójce testowanych piłkarzy. Poza Dawidem Przezakiem wystąpili pomocnicy - Bartosz Szepeta z Górnika Wałbrzych i Kamil Oślizło z Wisłoki Dębica.

Bartosz Szepeta ma 32 lata. Mierzy 179 cm wzrostu, waży 67 kg. Występował m.in. w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Miedzi Legnica, Gawin/Ślęza Wrocław, Calisii Kalisz i Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Ma też za sobą grę w cypryjskich klubach -  Frénaros FC 2000 i Ethnikós Ássias. Jesienią grał w II lidze w Górniku Wałbrzych. Zaliczył dwanaście spotkań, po czym pod koniec listopada odszedł z klubu. W grudniu przebywał na testach w drugoligowym Nadwiślanie Góra.

Kamil Oślizło ma 27 lat. Ma 179 cm wzrostu i waży 69 kg. Jest wychowankiem Stali Mielec. Potem grał m.in. w podkarpackich zespołach - Resovii, Unii Nowa Sarzyna i ostatnio Wisłoce Dębica. W tym ostatnim klubie rozegrał w rundzie jesiennej 14 meczów III ligi, w których strzelił jedną bramkę.

Obaj będą trenować z Wisłą do soboty.