Wypowiedzi po meczu z KSZO

Wypowiedzi po meczu z KSZO

Wypowiedzi po meczu finałowym z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Stanisław Wierzgacz (bramkarz Wisły Sandomierz): - Bardzo się cieszę, że zagraliśmy na „zero” z tyłu. Dla mnie to był ważny mecz. Po pierwsze grałem przeciwko swojej byłej drużynie, bo w Ostrowcu spędziłem dwa lata, a po drugie to zwycięstwo oznacza, że po raz czwarty z rzędu zdobyłem Puchar Polski na szczeblu okręgu. Pracy troszkę było, ale świetnie zagrali koledzy z defensywy. Wierzę, że wygrana z KSZO mocno nas podbuduje przed decydującym spotkaniem o utrzymanie w III lidze, które rozegramy w najbliższą sobotę u siebie z MKS Trzebinia.

Patryk Róg (napastnik Wisły Sandomierz): - Mecz był bardzo trudny. KSZO po ostatniej porażce z Resovią wyszło zdeterminowane, żeby z nami wygrać, ale jednak zrobiliśmy to. Wygrywamy i bardzo się z tego cieszymy.

Łukasz Jamróz (napastnik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski): - Sytuacja w tabeli nie odzwierciedlała tego, co dziś działo się na boisku. Wisła grała w piłkę, chciała zwyciężyć i po jednej, skutecznej akcji wygrała ten mecz. My w pierwszej połowie mieliśmy dwie świetne okazje, po których powinniśmy zdobyć bramki. Gdyby to „wpadło” mielibyśmy komfortowy wynik do przerwy. Od momentu utraty gola próbowaliśmy odwrócić losy spotkania, ale się nie udało.

źródło: własne / Radio Kielce / TVP Kielce

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości