Weekend wypożyczonych

Alit Ożarów przegrał oba mecze rozegrane w ubiegłym tygodniu. W jednym z nich Jakub Kwiecień dostał czerwoną kartkę. Topnieje przewaga Sokoła Sokolniki.

Piłkarze Alitu Ożarów w minionym tygodniu rozegrali dodatkowo zaległy mecz z Lubrzanką Kajetanów. Pojedynek z sąsiadem z tabeli zakończył się porażką 0-1 (0-1). Arkadiusz Kosno i Karol Szustak rozegrali cały mecz. Poza kadrą znalazł się Jakub Kwiecień. W drugim spotkaniu również lepszy był rywal. Ożarowianie przegrali z Partyzantem Radoszyce 0-2 (0-1). Ponownie Kosno i Szustak przebywali na boisku przez 90 minut. Natomiast w 79. minucie zejść musiał Kwiecień, który dostał czerwoną kartkę, która była konsekwencją drugiej żółtej. Pomimo dwóch porażek Alit spadł o jedną lokatę, i obecnie jest na 12. miejscu.

Beskid Andrychów musiał uznać wyższość wicelidera - Cracovii II 1-3 (1-1). Całe spotkanie rozegrał Maciej Stróżak. Zespół z Andrychowa pozostaje na 12. lokacie.

Coraz trudniejsza staje się sytuacja Sokoła Sokolniki. Lider klasy okręgowej przegrał 0-2 (0-1) z rezerwami Stali Stalowa Wola. Przewaga Sokoła nad drugą Unią Nowa Sarzyna zmalała do czterech punktów. Mateusz Strąk oglądał spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych.