Mecze sparingowe: Na równi z czołówką II ligi

Piłkarze Wisły Sandomierz zremisowali w dwóch sparingach z drużynami II ligi - Stalą Rzeszów i Górnikiem Łęczna, rozgrywanych w Rzeszowie.

Oba mecze kontrolne rozegrane zostały po 45 minut. W pierwszym wiślacy zremisowali 1-1 z szóstą drużyną II ligi - Stalą Rzeszów. Bramkę wyrównującą zdobył z rzutu karnego Mirosław Kmiotek. Drugie spotkanie - z Górnikiem Łęczna - zakończyło się bezbramkowym remisem.

Do treningów z zespołem powrócił Witalij Dachnowśkyj.

25 stycznia 2020, 11:00 - Rzeszów (boisko Junaka Słocina)
Stal Rzeszów 1-1 Wisła Sandomierz
Dariusz Jarecki 5 - Mirosław Kmiotek 43 (k)

Stal: (skład wyjściowy + rezerwowi) Radosław Dąbrowski - Dariusz Jarecki, Daniel Pawłowski, Dylan Collard, Robert Trznadel, Łukasz Mozler, Błażej Szczepanek, Jakub Lorek, Wiktor Kłos, Krystian Pieczara, zawodnik testowany, Piotr Buda.

Wisła: Damian Pietrasik - Dominik Franczak, Patryk Wilk, Tomasz Wojcinowicz, zawodnik testowany I - Mateusz Kuśmierczyk, Jakub Siedlecki, Marcin Sudy, Mirosław Kmiotek, Witalij Dachnowśkyj - Krzysztof Zawiślak.

25 stycznia 2020, 12:25 - Rzeszów (boisko Junaka Słocina)
Wisła Sandomierz 0-0 Górnik Łęczna

Wisła: Stanisław Wierzgacz - Dominik Franczak (30 Cezary Charszla), Tomasz Wojcinowicz (15 Patryk Wilk), Marcin Sudy (30 Tomasz Wojcinowicz), Hubert Wojsa (25 Witalij Dachnowśkyj) - Mateusz Kuśmierczyk, Marcel Tyl, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Krzysztof Zawiślak (20 Miłosz Tenderenda) - zawodnik testowany IV.

Górnik: Patryk Rojek - Karol Turek, Tomasz Midzierski, Paweł Baranowski, Paweł Sasin - Dawid Dzięgielewski, Adrian Szczerba, Jakub Witek, Jakub Cielebąk, Michał Goliński - Przemysław Banaszak. Grał także: Paweł Perdun.

Grano 1x45 minut.